O NAS

Jesteśmy Profesjonalistami

Firma „HAK-POL” istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1991 roku założona przez Zbigniewa Bizuba.

Po roku działalności firma została przekształcona w spółkę cywilną. Do 1998 roku siedziba firmy mieściła się w podwarszawskim Raszynie przy Alei Krakowskiej 4a.

W 1999 roku firma „HAK-POL”s.c. przeniosła się do Chojnaty w gminie Kowiesy.

Po podziale spółki w 2004 roku, wyodrębniona firma Bizub podjęła produkcję w Ożarowie Mazowieckim na terenie dawnej fabryki kabli. Obecnie mieścimy się w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Słowackiego 42 (40 km od Warszawy), gdzie zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem haków holowniczych.

Nasze działania zmierzają do zwiększania jakości wytwarzanych przez nas haków przy atrakcyjnej cenie. Konstruując nasz produkt zwracamy uwagę na:

  • Jakość wyrobów
  • Jakość i cenę
  • Zadowolenie klientów
  • Nowoczesny design

Firma Bizub to profesjonalny producent haków holowniczych. Dopasujemy i zamontujemy Państwu hak holowniczy do odpowiedniego modelu i marki auta. Posiadamy atestowane odkręcane haki kulowe do 3,5 tony, haki holownicze, kule- zaczepy do haków i moduły elektryczne. Jesteśmy innowacyjną, odpowiedzialną, elastyczną i konsekwentną firmą. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniej oferty. Zachęcamy Państwa do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.